A T E I T I E S R E K L A M A

Samanų Reklma

Miegančių samanų dizainas gali pagyvinti Jūsų namų arba ofiso vaizdą. Reklaminės iškabos gaminamos su tikromis samanomis, kurios išsilaiko iki 10 metų. Nesiūlome šių samanų laikyti ten, kur patenka tiesioginiai saulės spinduliai. Samanų nereikia laistyti, jos pačios yra puikus indikatorius, jeigu patalpoje trūksta drėgmės, tinkamiausias drėgmės lygis 40-60 procentų. Nukritus žemiau 40 procentų samanos tampa sausesnės ir trapesnės. Tai gali nutikti žiemą, kada veikia šildymo sistemos. Tokiu atveju patartumėme atstatyti patalpų drėgmę su oro drėkikliais ar paprasčiausiai pastatyti vandens patalpose, kad jis garuotų. Samanos atsigauna ir atgauna spalvą, kai kambaryje pakankamai drėgmės. Šie dizaino sprendimai yra ekologiški ir tinka net vaikų kambariui.

Ši reklama tinka ne tik grožio salonui, bet puikiai dera prie įvairių tipų sienų ofisuose, įmonėse, darželiuose ar „pagyvinti“ ir pridėti givybės namų interjerui.

Reklamos iškabos galimos kombinacijos: metalinės iškabos / turinės raidės su samanomis, medinės iškabos / tųrinės raidės su samanomis, plastikinė reklama / tūrinės raidės su samanomis. Taip pat galima naudoti „klasikinė reklamo“ variantus.

Žalia spalva – gamtos spalva, ramybės, gaivumo, gyvybės spalva. Ji simbolizuoja harmoniją ir pusiausvyrą, materialinę gerovę, augimą, ryšį su gamta, emocijomis bei komfortą. Tai tiesos ieškojimo ir gebėjimo apsispręsti spalva. Žalia samanų spalva daugeliui sukelia užuovėjos ir saugumo jausmą. Žalios spalvos fonas apriboja erdvę, suteikia ramybės ir tikrumo. 

Jeigu turit įdėją  ar pavizdį kaip norėtumėt, kad atrodytu Jūsų reklama, kreipkitės į mus ir galėsime sukurti tai ko Jūs norite.

Ateities Reklamos komanda dirba ties reklamos ekologija, eksperimentuojam ir bando reklamą paversti labiau ekologiška ir draugišką gamtai, bei žmonijai.

 

 

Dalintis

Ateities reklama nuo 2010 m.

Apie mus

www.ateitiesreklama.lt

el. paštas: info@ateitiesreklama.lt 

ateitiesreklama@gmail.com

tel. nr.: +370 604 14486 

Sekite mus