A T E I T I E S R E K L A M A

Iškabos

Gaminame įvairaus dydžio ir dizaino šviesdėžes, reklaminius skydus, tūrinių raidžių iškabas, reklamines lentelės iš jūsų pasirinktų medžiagų. Integruojame į jas LED apšvietimą.

Vitrinos reklama

Taupant Jūsų pinigus, randeme puikų reklamos sprendimą. Reklama yra labai gerai matoma, Išnaudotas vitrinos potas, reklama matoma iš toli.

Lauko stendai

Gaminame įvairius reklaminius lauko stendus, atsižvelgdami į kliento poreikius. Galime pagaminti nuo nedidelio, mobilaus lauko stendo iki didelių išmatavimų stendų, įrengiamų greitkeliuose, gatvėse, ant pastatų fasadų ir kitose erdvėse.

Lauko reklamos funkcija – pasiekti klientą už namų ar darbo ribų

Lauko reklama turi pasiekti tikslinę auditoriją už jos namų ribų, pakeliui į darbą ar iš jo. Dažniausiai lauko reklama pastebima žmogui esant judėjimo būsenoje – einant, važiuojant transporto priemone. Todėl lauko reklama turi patraukti dėmesį, būti vizuali, aiški, neperkrauta informacija ir lengvai įsimenama per itin trumpą laiką, per kurį patenka į potencialaus kliento regėjimo lauką.

Tai stengiasi išpildyti ir patyrusi Ateities reklama komanda. Profesionalūs dizaineriai, dirbdami su projektuotojais gali ne tik pasiūlyti kokybiškai atliktus lauko reklamos sprendimus, bet ir sutaupyti jūsų laiką, nes jums nebereikia ieškoti skirtingų įmonių, kurios sukurtų jums lauko reklamos dizainą, suprojektuotų ir sumontuotų stendus.

Siūlome pilną lauko reklamos įgyvendinimą nuo idėjos iki montavimo

Ateities reklama dizainerių ir projektuotojų komanda gali pasiūlyti kūrybiškus sprendimus jūsų lauko reklamai ir jos įgyvendinimą vienoje vietoje. Mūsų gaminama lauko reklama savo kaina yra prieinama visiems.

Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, parengsime lauko reklamos projekto vizualizacijas, maketus, paruošime spaudą, suderinsime projektus su savivaldybėmis, o taip pat atliksime montavimo, išmontavimo, tentų keitimo darbus.

Ateities reklama nuo 2010 m.

Apie mus

www.ateitiesreklama.lt

el. paštas: info@ateitiesreklama.lt 

ateitiesreklama@gmail.com

tel. nr.: +370 604 14486 

Sekite mus